Siirry sivun sisältöön
Haku
Hae
Haku ja valikko
Haku
Hae
Etusivu
Yleistä
Avaa
+
Sulje
-
Briefly in English
Avaa
+
Sulje
-
Progress patern
Contact information
Yhteystiedot
Etenemismalli
Tapahtumat
Seuran säännöt
Yhteiset pelisäännöt
Linkit
Laskutus
Sponsorointi
Tiedotteet
Ohjeita
Uutiset
Vuosikello
Aikataulut
Kilpailut
Avaa
+
Sulje
-
Ohjeita kilpailuihin
Kilpailukalenteri 2023-2024
Seurakilpailu ABC-cup
Avaa
+
Sulje
-
Yleistä
Dokumentit
Tulokset
Aikataulut
YL SENIOREIDEN, JUNIOREIDEN JA NOVIISIEN 2.LOHKOKILPAILU
Avaa
+
Sulje
-
Yleistä
Dokumentit
Aikataulut
Tulokset
PoriTan loppiaiskisa
Avaa
+
Sulje
-
Yleistä
Dokumentit
Aikataulut
Tulokset
Kutsukilpailu Taitajille
Avaa
+
Sulje
-
Yleistä
Dokumentit
Aikataulut
Tulokset
Arkisto
Avaa
+
Sulje
-
Kilpailukalenteri 2020-2021
Kilpailukalenteri 2021-2022
Kilpailukalenteri 2022-2023
*****
1. SM- valintakilpailu 3. - 4.10.2020
Avaa
+
Sulje
-
Yleistä
Dokumentit
Tulokset
SM-noviisien ja debytanttien 2. vk, lohko 3
Avaa
+
Sulje
-
Yleistä
Dokumentit
Tulokset
Seurakilpailu ABC-cup
Avaa
+
Sulje
-
Yleistä
Dokumentit
Tulokset ja aikataulut
Kutsukilpailu West-Areena
Avaa
+
Sulje
-
Yleistä
Dokumentit
Tulokset ja aikataulut
Jouluinen kilpailutapahtuma
Avaa
+
Sulje
-
Yleistä
Dokumentit
Tulokset
Valmentajat
Ryhmät
Avaa
+
Sulje
-
K1
Avaa
+
Sulje
-
Adeliina Välitalo
Arttu Juusola
Enny-Fiia Vehkaoja
Minea Kiskola
Netta Valkama
Rimo Turgan
Silja Nuorsaari
Veera-Lotta Kaunisto
Wilma Levola
K2A
Avaa
+
Sulje
-
Jemina Virtanen
Kira Kuusisto
Noomi Haapaniemi
Vanessa Viljanen
K2B
Avaa
+
Sulje
-
Armi Jaakohuhta
Ellen-Aleksandra Nieminen
Hertta Mikola
Iina Paasikivi
Lotta Ohvo
Kristallit
Avaa
+
Sulje
-
Charlotte Ellereit
Eevi Pirttinen
Eevi Rahkola
Linnea Vuorinen
Timantit
Avaa
+
Sulje
-
Minka Haavisto
Adessa Palonen
Norma Haapaniemi
Sofia Haapaniemi
Rubiinit
Avaa
+
Sulje
-
Ida Lindevall
Netta Rask
Laura Lindroos
Saga Nylund
Minikristallit
Avaa
+
Sulje
-
Anna Korkeaoja
Maisa Mattila
Norelle Junnila
Olivia Kalliomäki
Pipsa Levola
Veronika Zabrodina
Minitimantit
Avaa
+
Sulje
-
Ellen Jalava
Elsa Jalava
Emma Leino
Hilda Karhumäki
Lilja Pirttinen
Harrastekilpa1
Avaa
+
Sulje
-
Iisa-Alisa Vihtonen
Fanni Heikkilä
Varpu Koppelomäki
Viviana Wallin
JT
Avaa
+
Sulje
-
Miila Niittynen
Elliina Perkola
Anni Välimäki
Harrasteryhmä
Soolojäätanssi
Luistelukoulu
Taitokoulu
Aikuisluistelu
Näytökset
Lomakkeet
Avaa
+
Sulje
-
Kilpaluistelijaksi ilmoittautuminen kaudelle 2023-2024
Luistelun lopettamisilmoitus
Aikuinen+lapsi luisteluun ilmoittautuminen KEVÄT 2024
Luistelukouluun iloittautuminen KEVÄT 2024
Aikuisluisteluun ilmoittautuminen KEVÄT 2024
Taitokouluun ilmoittautuminen HUHTI-TOUKOKUU 2024
Palaute
Jäsensivut
Työhuone
Valmennushuone
Porin Taitoluistelu Ry
Hyvää kansainvälistä Naistenpäivää
8.3.2021
Tällä sivustolla käytetään evästeitä.
Lue lisää evästeistä.
Valitse käytettävät evästeet
Välttämättömät
Tilastointi
Markkinointi
Salli vain valitut
Salli kaikki