Kilpailukalenteri 2020-2021

Kisakalenteri kaudelle 2020-2021.

Päivitetty 4.5.2020

AjankohtaKilpailuOsallistujat PoritastaJärjestävä seura
5.-6.9.2020Aloituskilpailu

A sarjat

Ilmoitetut:

Debs A: Minea

SM- Noviisit: Enny-Fiia, Adeliina

SM- Juniorit, tytöt: Wilma

Kauden aloituskilpailu

Valmentajana: Riina

Helsinki, HTK
11.-13.9.2020Honeysty Cup 2020

Ilmoitetut:

Debs A: Minea

Novice A: Adeliina, Enny-Fiia

Juniorit A: Arttu, Wilma

Valmentajana: Riina

Koovee, Tampere
25. - 26.9.2020Tikkurila Trophy

Ilmoitetaan:

SM- juniorit: Arttu

Tikkurila Trophy 2020 KILPAILUKUTSU .pdf

Kilpailuvahvistuksen Liite 1, Korona-ohjeistus, Tikkurila Trophy 2020.pdf
Kilpailuvahvistuksen Liite 2, Kilpailuun hyväksytyt luistelijat, Tikkurila Trophy 2020 rev.4.pdf


26.-27.9.2020Aloituskilpailu

Ilmoitetaan:

A silmut: Miila, Vanessa

Noviisit: Elliina Perkola

Juniorit: Viivi, Veera-Lotta

SM-noviisit: Adeliina, Enny-Fiia

SM- juniorit: Wilma

B-sarjojen aloituskilpailu 26.-27.9.2020

B-sarjojen Aloituskilpailukutsu (2).docx

Koronaturvaohjeet.docx

Valmentajana: Emmi

RauTl, Rauma




3.-4.10.20201.VK SM-seniorit, -juniorit

SM- juniori tytöt: Wilma

SM- juniori pojat: Arttu

Valmentajana: Riina

1. SM- valintakilpailu 3. - 4.10.2020

PoriTa, Pori
3.-4-10.2020AKTIA TROPHY

Ilmoitetaan:

Minit: Jemina, Karolina, Noomi

Silmut B: Cecilia, Ella, Nea, Netta, Rimo, Silja

Silmut A: Miila, Vanessa

Noviisit: Elliina Perkola

SM- noviisit: Enny-Fiia, Adeliina

Juniorit: Veera-Lotta, Viivi

Valmentajana: Emmi

AKTIA TROPHY 2020

Kilpailukutsu 2020_ Aktia Trophy.pdf

EVT, Vantaa
17.-18.10.2020

1.VK SM-noviisit, debytantit










SM-noviisit: Adeliina, Enny-Fiia

Debytantit: Darja, Minea

TRT, Turku


















1.11.20201.VK Aluecup Silmut BCSilmut BRauTl, Rauma
7.-8.11.20201.VK Seniorit, juniorit, noviisit SB kilapilut

Juniorit: Veera-Lotta, Viivi

Noviisit: Elliina

SeiTl, Seinäjoki
13.-15.11.2020PromoCup 2020, A Silmut SB kilpailut

Sarjat:

Minit:

Silmut B:

Silmut A:

Debytantit:

Noviisit:

SM- Noviisit:

Juniorit:



Salpa, Salo
14.-15.11.20202.VK SM- seniorit, -juniorit

SM- juniori tytöt: Wilma

SM- juniori pojat: Arttu

EsTj, Espoo
28.-29.11.20202.VK SM- noovisit, debytantit

SM-noviisit: Adeliina, Enny-Fiia

Debytantit: Darja, Minea

TapTL, Tampere
12.12.20201.VK Tintti- ja minicup

Tintit:

Minit:

VG-62, Naantali
18.-20.12.2020SM 2021
Joka, Joensuu
6.1.20212VK Mini- ja silmucup B

Minit:

Silmut B:

PoriTa, Pori
9.1.20212.VK Tintticup ja pikkutintit kutsukilpailu

Tintit:

Pikkutintit:

SCT, Turku
9.-10.1.20212.VK Seniorit- juniorit, noviisit

Juniorit: Veera-Lotta, Viivi

Noviisit: Elliina

Koovee, Tampere
22.-24.1.2021SM- noviisit ja debytantit 60+60

SM-noviisit:

Debytantit:

RauTl, Rauma
23/24.1.2021Kutsukilpailu pikkutintitPikkutintit:TRT, Turku
6.-7.2

ALUEMESTARUUS 2021

Silmut A SB ja noviisit SB


Salpa, Salo
13/14.2.20213.VK Mini- silmucup B

Minit:

Silmut B:



















TRT, Turku
6/7.3.20213.VK Tintticup ja pikkutintit kutsukilpailu

Tintit:

Pikkutintit:

Salpa, Salo
6.-7.3.2021

Loppukilpailu+HF Sen, jun

SM-nov ja debytantit HF

Juniorit:

SM- noviist:

Debytantit:

NTL, Nurmijärvi
20.-21.3.2021SM 2021: SM-Noviisit, debytantit KF

SM- noviist:

Debytantit:

EsJt, Espoo