Jäsenhuone|Työhuone

Hallitus 2018-19

Nimi/Tehtävä
SähköpostiosoitePuhelinnumero

Heikki Välitalo

Puheenjohtaja 

puheenjohtaja.porita@gmail.com

 

 



Petri Juusola

Sihteeri, LoSutan varajäsen

petri.juusola@luvata.com 

Rahastonhoitaja

porita.rahastonhoitaja@gmail.com 

Kati Koskelo 

ML/TK/LK vastuuhenkilö, LoSutan jäsen

katikoskelo@gmail.com050 589 4946
Titta Vaitiniemi YL vastuu hlö
 tittavaitiniemi@gmail.com 

 

  

Kirsi Hämäläinen

Puffet

kirsi.hamalainen66@gmail.com050 075 1801

 

  

Nora Koskinen

Jäsenrekisteri

nora.koskinen@nic.fi 

 Titta Koski

 titta.koski@gmail.com 

 

 

Valmentajat

Nimi/Tehtävä
SähköpostiosoitePuhelinnumero
Jaana Salonen K1A+B Vastuuvalmentaja

jaanamarika.salonen@gmail.com

040 180 7177
Riina Varjokari K2A+B ja K3 Vastuuvalmentajariinavarjokari.porita@gmail.com041 535 4121

Iisa Karumo Vastuuvalmentaja Muodostelma

iisa.karumo@gmail.com

 
 
0408339844

Lauriina Laaksonen Vastuuvalmentaja Muodostelma

 lauriina5@hotmail.com 0405796091

Juha Raukola 

Fysiikkavalmennus YL+ML

  

 

Joukkueiden johtajat ja yhteyshenkilöt  

Nimi/Tehtävä
SähköpostiosoitePuhelinnumero
Pia Jalonen, JJ, Team Motion

pia.jalonen75@gmail.com

 0400 448 527
Kati Koskelo,  JJ, Team Fusionkatikoskelo@gmail.com

 050 5894946

Eveliina Pöllänen, JJ, Team Passion 

eveliina77@hotmail.com

 0503797267

 

  

Nina Karjalainen,JJ, Team Vision

nina.karjalainen@fonecta.com0505530558

 

Yksinluisteluryhmien yhteyshenkilöt 

Nimi/Tehtävä
SähköpostiosoitePuhelinnumero

Titta Vaitiniemi, K1A

tittavaitiniemi@gmail.com

 0400 972 423
Titta Vaitiniemi, K1B

tittavaitiniemi@gmail.com

 0400 972 423

Mari Vettenranta K1B

  

Raisa Koppelomäki, K2

rkoppelomaki@gmail.com 040 563 2098

Satu Wallin, K3

satu.a.wallin@gmail.com 044 599 7979
   

 

 

Toimisto

Isomäen jäähalli
Metsämiehenkatu 21
28500 Pori (kartta)

(Huom, tämä ei ole seuran postiosoite, postiosoite alempana!)


email: porintaitoluistelu.porita@gmail.com

Toiminnanjohtaja Sanna Salonen

email: toiminnanjohtaja.porita@gmail.com

Puh. 040 1633477

Toimistossa ei ole päivystystä.

Valmentajat paikalla hallilla jäävuorojen läheisyydessä.
 

Pankkiyhteys:
Pankki: Länsi-Suomen OP
IBAN: FI36 5700 8120 2464 62

 

Maksettavat laskut ja virallinen posti osoitteella:

Porin Taitoluistelu ry

c/o Heikki Välitalo

Heinäsirkantie 14

28200 PORI
 

email: porita.rahastonhoitaja@gmail.com
 

Porin Taitoluistelu Ry

porintaitoluistelu.porita@gmail.com

1626216-0